درباره ما

هزارو یه استارت آپ تو حوزه پادکسته که شعارش پادکست برای همه است. هزارو میخواد تولید و شنیدن پادکست فارسی رو تسهیل کنه و کمک کنه پادکسترها سریع‌تر و راحت‌تر نتیجه زحماتشون رو ببینند.

به نظر ما مارکت پادکست پتانسیل بزرگی برای رشد داره و خب ما بنیان گذارهای هزارو روی این موضوع با هم دیگه شرط بستیم و میخوایم تلاش کنیم که سهمی در رشد این رسانه داشته باشیم و بخشی از مسیر رشدش باشیم.

پادکست درباره‌ی قصه گفتنه و یکی از الهام بخش‌ترین قصه‌هایی که میشناختیم هزارو یک شب بود، برای همین هم، ما اسم استارت آپ مون رو گذاشتیم هزارو.

ما داریم سعی میکنیم که خلا های موجود تو فضای پادکست ایران رو پر کنیم،َ تا هم تولید پادکست برای پادکسترها ساده تر بشه و هم این که پادکست ساختن مثل بقیه دنیا بتونه برای ادم ها یه شغل تمام وقت باشه. اینطوری شنونده‌ های پادکست فارسی کم کم شاهد یک سری رسانه های مستقل خواهند بود.

کارهای انجام نشده تو این حوزه خیلی زیاده و تیم ما کوچیک. همه تلاشمون رو میکنیم که با سرعت مناسب و کمترین خطا یکی یکی کارهای درست رو انجام بدیم تا این مسیر برای همه‌مون هموار تر بشه.

مسیر پیش‌روی ما طولانیه. بدون همراهی و حمایت شما احتمالا طی این مسیر ممکن نیست. اگر انتقاد یا پیشنهادی برامون دارید یا فکر میکنید فرصت همکاری موجوده، از امروز تا همیشه میتونید مستقیم به هزارو ایمیل بزنید. این آدرس ایمیل ماست:ایمیل: hezaro.podcast [at]gmail.com
مطلع شو